کارت شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه

کارت شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه

کارت شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه ۹۶ منتشر شد _ کارت شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه ۹۶ منتشر شد
آزمون روز جمعه ۱۰ آذر برگزار می‌شود _ آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه ۹۶

پایگاه خبری اختبار- کارت شرکت درآزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه در سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
گفتنی است آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ در ۳۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
برای دریافت کارت شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه‌قضاییه ۹۶ کلیک کنید
جهت کسب اطلاعات برای دریافت کارت و چگونگی رفع نقص کلیک کنید

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و دربهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۰۷/۰۹/۹۶ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای )نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، می‌‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۰۸/۰۹/۹۶ و پنجشنبه مورخ ۰۹/۰۹/۹۶ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول راهنما) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *