مهلت ثبت نام در کنکور سراسری امروز به اتمام می رسد/ نام نویسی بیش از ۸۲۲ هزار داوطلب

مهلت ثبت نام به نقل از خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: مهلت تمدید شده برای ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۶ ساعت ۲۴ امروز یکشنبه اول اسفند ماه به اتمام می رسد.

 مهلت ثبت نام در کنکور سراسری

حسین توکلی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: به منظورفراهم کردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام درآزمون سراسری سال ۹۶ اقدام نکرده بودند، مهلت ثبت نام در این آزمون بار دیگر تمدید شد.

وی افزود: داوطلبان متقاضی می توانند تا ساعت ۲۴ امروز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ نسبت به ثبت نام در کنکورسراسری سال ۹۶ اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره فراهم شدن شرایط برای ویرایش اطلاعات آن دسته از داوطلبانی که پیش تر نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند اظهار کرد: داوطلبانی که پیش از این ثبت نام خود را انجام داده اند نیز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام کنند.

توکلی با ا رائه آماری از تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون سراسری سال ۹۶ تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه اول اسفند ماه تعداد ۸۲۲ هزار و ۲۶۸ داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۶ اقدام کرده ند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *