رفتارهای عملی بازرسین زندان‎ها-لزوم ارائه الگوی منظم

رفتارهای عملی بازرسین زندان‎ها و لزوم ارائه الگوی منظم-خبرگزاری میزان-نوروزی بر لزوم ارائه الگوی منظم رفتارهای عملی بازرسین زندان‎ها جهت تحقق اهداف تاکید کرد.

نوروزی بر لزوم ارائه الگوی منظم رفتارهای عملی بازرسین زندان‎ها جهت تحقق اهداف تاکید کرد.به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران، دومین نشست هم اندیشی بازرسین زندانهای استان با حضور اسماعیل نوروزی مدیر کل بازرسی سازمان زندان های کشور ،محبی مدیر کل زندانهای استان، موسوی فرد رئیس اداره بازرسی زندان‎های استان و بازرسین زندان‌های استان در محل اداره کل برگزار شد.
مدیر کل بازرسی زندان های کشور در این نشست ضمن بررسی اهداف و رسالت اصلی بازرسی در زندانهای کشور به آنالیز کردن ارزیابی ها و نگاهی کاملا موشکافانه نسبت به شکایات گروه های ذی ربط با سازمان زندانها پرداختند و گفت: نتایج حاصل از ارزیابی چه به صورت مثبت، نسبی و یا منفی بایستی نیرویی در درون کارکنان حوزه بازرسی در ارتقاء و رفع موانع احتمالی در آینده شود، چرا که نگاه ما به تخلفات موجود در زندانهای کشور به حداقل رساندن آسیب های با توجه به آسیب شناسی سخت افزاری و نرم افزاری متمرکز در زندان هاست.

نوروزی بازرسین شاغل در زندان های کشور را یک الگوی منظم از رفتارهای علمی برای تحقق اهداف سازمان دانست و افزود: اصرار بر نکات ضعف و ایراد گیری از کارکنان با شگرد صرف گزارش‎دهی مقصود غایی ما در اداره بازرسی نبوده و نیست و روشن گری نمودن اقدامات و خدمات صورت گرفته در زندانهای کشور را برای اذهان جوامع حرفه ای خاص و گاه افکار جمعی را لازمه پیشبرد فعالیت ها در راستای تشویق و ارتقاء کارکنان وظیفه شناس با روحیه ای انقلابی و بسیجی خاطر نشان کرد.

مدیر کل زندان های استان نیز در این نشست بر هماهنگی بازرسین زندان های استان با سایر مسئولین شاغل در زندان های استان را از اصلی ترین شاخصه های پیشبرد اهداف سازمان برشمرد و ضمن تجلیل از زحمات و خدمات صورت گرفته گفت : احقاق حقوق شهروندی کارکنان و مددجویان و سایر اقشار مرتبط با زندانها وظیفه ای است که کوتاهی کردن در آن به معنای نقض اخلاق حرفه ای بوده و به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست.

محبی بر پرهیز از روزمرگی و به نقش آفرینی بازرسین در پیشنهادات سازنده با توجه به خط مشی آیین نامه سازمان زندانهای کشور تاکید کرد.

موسوی فرد ضمن خیر مقدم به مدعوین در این نشست ،حضور مدیران کل را در این جلسه مغتنم شمرد و بیان نکاتی در مباحث مرتبط با سازماندهی بهینه در به کارگیری نیروها انسانی در زمینه ارتقاء فرایند بازرسی در زندان‎های استان پرداخت.

انتهای پیامhttp://www.mizanonline.ir/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *