رفع تصرف از ۵ هکتار اراضی شهری و ملی طی یک ماه گذشته

خبرگزاری میزان- سالاری از رفع تصرف از ۵ هکتار اراضی شهری و ملی طی یک ماه گذشته در کرمان خبر داد.

دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رفع تصرف از ۵ هکتار اراضی شهری و ملی طی یک ماه گذشته در کرمان خبر داد و گفت: اولویت دادستانی مقابله و مبارزه با حاشیه نشینی و رفع تصرف از اراضی دولتی است.
دادخدا سالاری اظهار کرد: در راستای مبازره آنی و ضربتی با پدیده سوء و بلاتوجیه حاشیه نشینی و حفاظت از  اراضی ملی، ۴۶ مورد عملیات توسط نیروهای انتظامی و مامورین شهرداری کرمان با هدف مبارزه با حاشیه نشینی و رفع تصرف اراضی ملی طی یک ماه گذشته صورت پذیرفته است.
این مقام قضائی تصریح کرد: در این خصوص اراضی ملی که در مناطق چهار گانه شهرداری های شهر کرمان از سوی فرصت طلبان و زمین خواران تصرف شده بود مورد قلع و قمع قرار گرفت و با انجام اقدامات مقتضی نهایتا ۵ هکتار از اراضی ملی و شهری در محدوده شهر کرمان رفع تصرف شد.
دادستان کرمان در پایان هشدار داد:ب ا توجه به فرامین صادره از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی «حفظ الله تعالی» مبنی بر مبارزه با پدیده زمین خواری و با یاری و استعانت از خداوند متعال و همکاری نیروهای انتظامی و مامورین سازمانهای ذیربط ضمن صیانت و حفاظت از اموال ملی دست غاصبان از راضی ملی و دولتی را کوتاه خواهیم کردد.
http://www.mizan.ir
انتهای پیام
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *