تغییر در شرایط عمومی داوطلبان آزمون قضاوت ۱۳۹۶

تغییر در شرایط عمومی داوطلبان آزمون قضاوت ۱۳۹۶

تغییر در شرایط عمومی داوطلبان آزمون قضاوت ۱۳۹۶ _ حداقل سن و حداقل مدرک تحصیلی لازم برای ثبت‌نام در آزمون قضاوت ۹۶ اعلام شد
کسانی که تا پایان سال ۹۶ فارغ‌التحصیل شوند یا به ۲۲ سال تمام برسند حق ثبت‌نام دارند
پایگاه خبری اختبار- معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای، از امکان ثبت‌نام گروه بیشتری از داوطلبان در آزمون قضاوت (جذب عمومی دانشگاهیان) در سال ۱۳۹۶ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اختبار، در آگهی ثبت‌نام آزمون قضاوت ۹۶ که پیش‌تر انتشار یافته بود، داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۴۰ سال تمام در روز ثبت‌نام ضرورت داشت. همچنین اعلام شده بود که داوطبان می بایست مدرک کارشناسی حقوق یا رشته‌های مرتبط با حقوق را دارا باشند.
اما با صدور اطلاعیه جدید، مهلت فارغ‌التحصیلی یا رسیدن به ۲۲ سال تمام تا پایان سال جاری تعیین شده است.
آگهی آزمون قضاوت ۹۶ را اینجا بخوانید

متن اطلاعیه انتشار یافته در سایت منابع انسانی قوه قضاییه، به شرح زیر است:
پیرو طرح سؤالات متعدد و درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ به اطلاع عموم متقاضیان می‌رساند مطابق اعلام این مرکز در اطلاعیه آزمون مذکور، ملاک احراز شرایط داوطلبان، زمان ثبت نام خواهد بود؛ مع‌الوصف با عنایت به سیر برگزاری مراحل مختلف آزمون از جمله آزمون تستی، آزمون تشریحی و مصاحبه علمی شفاهی، ۲ دسته از متقاضیان به شرح زیر، منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون نخواهند داشت:
۱. متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶به سن ۲۲ سال تمام می‌رسند. بر این اساس و به طور کلی متولدین ۲۳ مهر ۱۳۵۶ تا ۲۹ اسفند ۱۳۷۴ می‌توانند در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند.
۲. متقاضیانی که تا پایان سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مدرک کارشناسی حقوق یا رشته‌های مرتبط با حقوق می‌شوند.
ضمناً یادآوری می‌شود مهلت ثبت نام تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۲۵ تمدید شده است و این مهلت به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *