بازداشت موقت در انتظار مخلان آسایش عمومی در نوروز

آسیابی گفت: افرادی که در روزهای پایانی سال موجب سلب امنیت و آسایش عمومی شوند تا اتمام تعطیلات نوروز سال ۹۶ بازداشت موقت خواهند شد.

ه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حیدر آسیابی در چهارمین نشست  دو جانبه ستاد پیشگیری و مبارزه با جرائم خاص و کمیته قضایی و انتظامی مبارزه با قاچاق کالا و مصرف مواد مخدر استان سمنان که در سالن جلسات  شهید شهاب  دادسرای مرکز استان برگزار شد گفت : فقط در شش استان کشور  از جمله استان سمنان، مراکز ترک اعتیاد اجباری  ایجاد نشده است و فعالیت این مرکز در استان ضروری است.
وی با تاکید بر اینکه کار ایجاد این مراکز باید در سنوات گذشته انجام می شد افزود: به علت کم بودن میزان افراد متجاهر و پر خطر این مرکز در شش استان کشور از جمله استان سمنان تاکنون  راه اندازی نشده است.
دادستان عمومی  و انقلاب مرکز استان سمنان از صدور  دستور وزیر کشور برای  راه اندازی این  مرکز در استان سمنان خبر داد و گفت: قطعاً اجرایی شدن  این  دستور به زمان نیاز دارد که باید با پیگیری مستمر توسط مسئولین در اجرای آن تسریع شود.
احمد نیکار قائم مقام صدا و سیما مرکز  سمنان ضمن تشریح  عملکرد بخش های مختلف  و برنامه های صدا و سیما  برای آگاهی  بخشی در جهت  پیشگیری و کاهش آسیب  های  اجتماعی در جامعه بر تقویت نقش خانواده  تاکید کرد.
 در این جلسه  در خصوص افزایش تعامل و هماهنگی  تمامی دستگاهها برای اجرای  برنامه های مربوط به کاهش معضلات و آسیب های  اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *