اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای اردبیل

اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای دادگستری اردبیل

پایگاه خبری اختبار– کانون وکلای دادگستری اردبیل، با اعلام عدم قبولی هیچ یک از داوطلبان ایثارگر، اسامی ۱۲ نفر از داوطلبان سهمیه آزاد ر را به عنوان پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ در این کانون اعلام کرد. شایان ذکر است وضعیت رتبه های سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم سهمیه آزاد فعلاً مشخص نبوده و منوط به تصمیم بعدی هیئت مدیره این کانون است.

برای اطلاع از پذیرفته شدگان سایر کانون های وکلا در آزمون وکالت ۹۵ اینجا کلیک کنید

متن اطلاعیه کانون وکلای دادگستری اردبیل به شرح زیر است:
نتایج شرکت‌کنندگان در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری اردبیل در سال ۱۳۹۵ که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور ارسال گردیده در جلسه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ هیئت‌مدیره کانون وکلای دادگستری اردبیل مورد بررسی قرار گرفت که تصمیمات متخذه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
۱. نتایج شرکت‌کنندگان آزاد بررسی و با توجه به تعداد اعلم نیاز این کانون که ۱۵ نفر بود، به تعداد ۱۲ نفر به ترتیب از رتبه‌های ۱ تا ۱۲ پذیرفته شده آزاد علمی تشخیص داده شد که اسامی آنها، به ترتیب رتبه، به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
۱. بهرنگ شیرپور؛ ۲. مهرداد فیضی؛ ۳. رسول رستم‌زاده؛ ۴. یاور سلحشور گیکلو؛ ۵. واحد حاجی‌پور؛ ۶. رامین مهدی‌نژاد؛ ۷. شهرام کریمی تازه‌کند؛ ۸. تقی غلامی ونن؛ ۹. مهران بلوریان؛ ۱۰. مهدی آقایی؛ ۱۱. عسکر باقری؛ ۱۲. ثریا منظور آتشگاه.
۲. نتایج شرکت‌کنندگان در سهمیۀ ایثارگران بررسی و با توجه به این که هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان در این سهمیه، نصاب علمی حداقل ۷۰ درصد آخرین نفر پذیرفته شده آزاد را کسب نکرده بودند، بنابراین قبول شده علمی در این گروه وجود نداشت.
۳. تصمیم گیری در خصوص تکمیل ظرفیت (یعنی فاصله ۱۲ تا ۱۵ نفر) موکول به جلسات بعدی گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *