آغاز مهلت انتخاب‌رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد از هفته آخر خرداد

آغاز مهلت انتخاب‌رشته به نقل از پایگاه خبری اختبار- روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر خرداد ماه آغاز می‌شود.

آغاز مهلت انتخاب‌رشته به گزارش پایگاه خبری اختبار، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای در روز ۱۷ خرداد ۹۶، اعلام داشته بود که داوطلبانی که علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی هستند، باید پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته در محدوده زمانی ۲۱ خرداد تا ۲۵ همین ماه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.
اخبار آزمون کارشناسی ارشد در پایگاه خبری اختبار
در اطلاعیه جدید مرکز سنجش و آزمون دانشگاه آزاد آمده است:
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر خرداد ماه آغاز می‌گردد.
کلیه داوطلبانی که براساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند می توانند در صورت تمایل از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org اقدام به انتخاب رشته نمایند. این انتخاب رشته با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق سامانه مذکور انجام می‌‌شود.
زمان دقیق و جزئیات بیشتر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اعلام می‌گردد.

برای اطلاع بیشتر از کارشناسی ارشد اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *