آغاز فرایند جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز فرایند جذب ۳۵۰۰ عضو هیئت علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۵

ثبت نام از متقاضیان از چهارشنبه ۲۰ بهمن آغاز می شود
پایگاه خبری اختبار معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار اولین فراخوان جذب هیئت علمی این دانشگاه در سال ۹۵ برای استخدام تمام وقت اعضای هیئت علمی در رشته های مختلف و مورد نیاز این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این فراخوان، در رشته های مختلف و مورد نیاز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تقاضای جذب اعضای هیئت علمی تمام وقت با توجه به تعداد مورد نیاز ثبت شده در سامانه انجام می شود.
وی با اشاره به فعال شدن سامانه جذب هیئت علمی به آدرس http://jazb.iau.ir از روز ۱۶ بهمن ماه گفت: داوطلبان پس از رؤیت سامانه و آماده کردن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام، از روز چهارشنبه ۲۰ بهمن می توانند درخواست خود را در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در سامانه تقاضای استخدام هیئت علمی اعلام شده، ثبت کنند. سامانه مذکور تا ۲۰ اسفند برای ثبت نام باز خواهد ماند.
دکتر حسین زاده لطفی با بیان این فراخوان به مدت یک ماه از تاریخ شروع ثبت نام فعال است، افزود: بدیهی است دانشگاه آزاد اسلامی پس از بررسی پرونده های دریافتی از متقاضیان استخدام اعضای هیئت علمی تمام وقت و بررسی در کارگروه های علمی و عمومی و در نهایت طرح در هیئت اجرایی جذب هیئت علمی استان ها در خصوص استخدام آنها تصمیم گیری می کند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: با توجه به تقاضای واحدها برای جذب هیئت علمی، در فاز اول نزدیک به ۳۵۰۰ نفر جذب خواهند شد.http://www.ekhtebar.com/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *