آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان جمعه برگزار میشود

آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان جمعه برگزار میشود

آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان جمعه برگزار میشود _ آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان در روز جمعه مورخ ۱۰/۹/۹۶ به صورت متمرکز درشهر تهران در ۱۵۹ حوزه امتحانی برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان در روز جمعه مورخ ۱۰/۹/۹۶ به صورت متمرکز درشهر تهران در ۱۵۹ حوزه امتحانی برگزار می‌گردد.

داوطلبین می‌توانند از طریق وب سایت اینترنتی http://judiciarybar.ir نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند.زمان آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی و کلاء و کارشناسان قوه قضاییه نسبت به داوطلبان عزیزی که از استان کرمانشاه شرکت کرده‌اند و یکی از حوزه های همان استان را به عنوان حوزه اشتغال انتخاب کرده‌اند به زمان دیگری موکول گردیده است.

با توجه به تقاضای کثیری از شرکت کنندگان استان کرمانشاه برای تعویق زمان آزمون جهت همراهی و مساعدت نسبت به مصیبت دیدگان عزیز استان کرمانشاه زمان آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه نسبت به داوطلبان عزیزی که از استان کرمانشاه شرکت کرده‎اند و یکی از حوزه های همان استان را به عنوان حوزه اشتغال انتخاب کرده‌اند به زمان دیگری موکول گردیده است.

زمان آزمون متعاقباً از طریق سایت مرکز به اطلاع آنان خواهد رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *